• Свеж
CODREE 2 пакет Камуфлажа на вратата на вратата на вратата на вратата на капакот на прозорецот на RV - капакот на прозорецот за затегнување на RV, УВ зраци Заштита на врата?
zoom_in

CODREE 2 пакет Камуфлажа на вратата на вратата на вратата на вратата на капакот на прозорецот на RV - капакот на прозорецот за

DEN 175.84

Стока
check Во продавницата

Вклучи пакет : getе добиете 2 пакувања RV прозорци, големината е 25 x 16 инчи Сенката на прозорецот RV може ефикасно да блокира светлина и УВ зраците, да ги покрива прозорците и да уживате во дремките без да носите маска за очи. Камуфлажа на прозорецот за боја за приватност на RV Camper : Ефективно заштитете ја вашата приватност и безбедност. Workе работи совршено за вашиот RV, со оваа сенка на прозорецот, никој нема да може да ја види во приколката, така што ќе добиете простор за да уживате во бесплатна релаксација. Материјал со висок квалитет : Висококвалитетна ткаенина од полиестерско влакно за да го засенчи прозорецот на вратата, да го одржува топлото сонце надвор и да остави вашиот климатик да не мора да работи толку напорно за да ги одржува работите ладно-еколошки избор. Лесно за инсталирање : Нема дупчење и без проблеми, налепниците имаат добра лепење, склопувачки, флип и поправете, обезбедува одлична дополнителна заштита на топлина или ладно. Тоа ќе замине лесно и ќе го блокира сонцето во вашиот RV за да ве натера да се заладите во лето. Топли совети : Ако имате какви било прашања во врска со производи и нарачки, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние нудиме 24 часа услуга за клиенти, вашето задоволство е наше најголемо потрага. Вклучи пакет : getе добиете 2 пакувања RV прозорци, големината е 25 x 16 инчи. Сенката на прозорецот RV може ефикасно да блокира светлина и УВ зраците, да ги покрива прозорците и да уживате во дремките без да носите маска за очи. Камуфлажа на прозорецот за боја за приватност на RV Camper : Ефективно заштитете ја вашата приватност и безбедност. Workе работи совршено за вашиот RV, со оваа сенка на прозорецот, никој нема да може да ја види во приколката, така што ќе добиете простор за да уживате во бесплатна релаксација. Материјал со висок квалитет : Висококвалитетна ткаенина од полиестерско влакно за да го засенчи прозорецот на вратата, да го одржува топлото сонце надвор и да остави вашиот климатик да не мора да работи толку напорно за да ги одржува работите ладно-еколошки избор. Лесно за инсталирање : Нема дупчење и без проблеми, налепниците имаат добра лепење, склопувачки, флип и поправете, обезбедува одлична дополнителна заштита на топлина или ладно. Тоа ќе замине лесно и ќе го блокира сонцето во вашиот RV за да ве натера да се заладите во лето. Топли совети : Ако имате какви било прашања во врска со производи и нарачки, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние нудиме 24 часа услуга за клиенти, вашето задоволство е наше најголемо потрага.

Поврзани производи..