• Свеж
Отворено/затворено ѓубре може да се наоѓа во затворен/отворен отвор за отпадоци може да има големи деловни отпадоци со златен капак Стилски метал ѓубре може да се о
zoom_in

Отворено/затворено ѓубре може да се наоѓа во затворен/отворен отвор за отпадоци може да има големи деловни отпадоци со златен капак

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Употреба на отворено/затворено Произведен со челик од комерцијално одделение со финиш во прав, овој контејнер за отпад се одвива добро и во услови на отворено и во затворено. Капакот ги крие грозоморните кеси за ѓубре и лесно се отстранува за да се открие цврста галванизирана коска отпорна на кора за лесно одржување. Аглите на нашиот ѓубре може да се заокружат, а аглите се заоблени и полирани, што нема да ви наштети на рацете и е лесно да се исчисти. Големината на конзервата за отпадоци на отворено е 30*80cm (11,8*31.4inch), 60*30*80cm (23,6*11.4inch), цврсти и трајни, лесни за чистење и ќе обезбеди добра услуга за следните години. Комерцијалните лименки за ѓубре се погодни за внатрешна и надворешна употреба, како што се хотелски лоби, ресторани, сали за банкети, училишни кампуси, туристички атракции или други места со висок сообраќај. Идеална конзерва за отпадоци за патишта на отворено, простории за состаноци, кафулиња, области за забава и пикник, корпоративни и колеџ кампуси, пансиони, туристички атракции и други места со висок сообраќај на отворено и затворено. 80 см (11,8 * 31,4 инчи), 60 * 30 * 80 см (23,6 * 11,8 * 31,4 инчи) применливи сцени : дворови, балкони, хотелски лоби, трговски центри, улици, затвореници и на отворено, итн. : Предмети, освен главниот производ прикажан на главната слика, се само за демонстративни цели и други предмети не се вклучени.

Поврзани производи..