• Свеж
Genigw удобна шминка женски преносен мини цвет мала женска рачка од типот на рачна шминка
zoom_in

Genigw удобна шминка женски преносен мини цвет мала женска рачка од типот на рачна шминка

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

-Метална обвивка, силна и издржлива Пријателски куќиште за кожа, лесен за носење, ја заштитува површината од гребнатини. -Мамална големина, мала тежина, лесна за носење и употреба, тоа е џебна шминка, модерна и практична. Имитација за изработка на емајл, целосна и деликатна боја, фино реставрација на обрасците за културна реликвија. Избрани од порцеланските цветни елементи на Dayazhai, материјал за легура на цинк, отпорен на абење и нема да избледи. Опишете : -Метална обвивка, силна и издржлива. Пријателски куќиште за кожени PU, лесен за носење, заштита на површината од гребнатини-мала големина, мала тежина, лесна за носење и употреба, тоа е џебна шминка, модерна и практична. Имитација на занаетчиство на емајл, целосна и нежна боја, фино реставрација на културата Реликвис моделирани од порцеланските цветни елементи на Dayazhai, материјал за легура на цинк, отпорен на абење и нема да биде избоден материјал : легура на цинк, стаклена процесија : имитација на емајлирање; Дијаметар 6.5cmpackaging Фолч / PU Leatherpackage Вклучен : 1 x (со исклучок на други производи) Совети : Ве молиме, дозволете мало отстапување заради рачно мерење. Да се ​​разликуваат од мониторите, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот. Погледнете го вистинскиот производ.

Поврзани производи..