• Свеж
24 компјутери Прес на нокти Бели бисер лажни нокти кратки лажни нокти геометриски лажни нокти сјајно злато во прав лажни нокти бургундски лажни нокти кои се носат л?
zoom_in

24 компјутери Прес на нокти Бели бисер лажни нокти кратки лажни нокти геометриски лажни нокти сјајно злато во прав лажни нокти бургундски

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

❤ 【Романтичен стил】 Бургундски нијанси, акценти на бели бисери, црвени и бели владеечки линии запрепастени и вкрстени, сјајно злато во прав, сè е правилно ❤ 【Висок квалитет на материјал】 24 парчиња лажни нокти се изработени од акрилик, не е лесен за кршење, а нежни на ноктите и кожата, без штета. ❤ 【Лесно е да се работи】 Лесно за инсталирање и ракување, пријателски почетник, по изборот на лажни нокти со вистинска големина, со двострана желе лепак и датотека за нокти, можете да ја завршите уметноста на ноктите на салонот за 3 минути. ❤ 【Применлив обем】 Погоден за секојдневен исклучителен живот, или како идеален подарок за Божиќ, Денот на вineубените, Денот на мајката, годишнините, родендените и другите специјални празници. ❤ 【Контактирајте нè】 Откако ќе ја примите стоката, проверете ја стоката и избројте ја количината на време, доколку има проблем со стоката, ве молиме контактирајте не навреме, ќе одговориме што е можно поскоро. ❤ 【Романтичен стил】 Бургундски нијанси, акценти на бели бисери, црвени и бели владеечки линии запрепастени и вкрстени, сјајно злато во прав, сè е правилно. ❤ 【Висок квалитет на материјал】 24 парчиња лажни нокти се изработени од акрилик, не е лесен за кршење, а нежни на ноктите и кожата, без штета. ❤ 【Лесно е да се работи】 Лесно за инсталирање и ракување, пријателски почетник, по изборот на лажни нокти со вистинска големина, со двострана желе лепак и датотека за нокти, можете да ја завршите уметноста на ноктите на салонот за 3 минути. ❤ 【Применлив обем】 Погоден за секојдневен исклучителен живот, или како идеален подарок за Божиќ, Денот на вineубените, Денот на мајката, годишнините, родендените и другите специјални празници. ❤ 【Контактирајте нè】 Откако ќе ја примите стоката, проверете ја стоката и избројте ја количината на време, доколку има проблем со стоката, ве молиме контактирајте не навреме, ќе одговориме што е можно поскоро.

Поврзани производи..