• Свеж
Yayfazy Ноќта на вештерките мрежи нето светла, светла за пајаци за декорација на пајакот, 70 LED виолетови затворени мрежни мрежни светла IP44 отворено 4,3 стапки за дрво, пр?
zoom_in

Yayfazy Ноќта на вештерките мрежи нето светла, светла за пајаци за декорација на пајакот, 70 LED виолетови затворени мрежни мрежни светла

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

【Светла за декорација на Ноќта на вештерките】 : Дијаметар на веб -светла за Ноќта на вештерките со дијаметар 4,3ft, 70 LED виолетови светла, со 11,8 инчи Биг црн пајак 【8 режими на осветлување】 : Комбинација, во бранови, секвенцијален, бавен сјај, бркање блиц, бавно избледување, блиц на трепкање, стабилно вклучено. Прилагодете го режимот на осветлување со далечинско или копче на кутијата за батерии, изберете го режимот што сакате да го украсувате Ноќта на вештерките. 【Лесно е да се совпадне】 : реален црн голем пајак, 8 нозе можат да бидат свиткани по волја. Можете да DIY, да додадете какви било други додатоци, да усовршите допир на морничава во вашата куќа. 【Супер светла веб-светло】 : Спајдерските веб-светла усвојуваат LED ламба со голема светлина, светла, заштеда на енергија, многу погодни за забави за теми за Ноќта на вештерките, забави за маскарада и маскарада, барови и хорор куќи. 【Водоотпорен дизајн】 : Водоотпорна LED светло и кутија за батерии, може да издржи лесни капки за дожд и вода, погодни за висење на wallsидовите, дворот, живата ограда и оградите, тремови и тераси за да се создаде застрашувачка празнична атмосфера. 【Светла за декорација на Ноќта на вештерките】 : Дијаметар на веб -светла за Ноќта на вештерките со дијаметар 4,3ft, 70 LED виолетови светла, со 11,8 инчи Биг црн пајак. 【8 режими на осветлување】 : Комбинација, во бранови, секвенцијален, бавен сјај, бркање блиц, бавно избледување, блиц на трепкање, стабилно вклучено. Прилагодете го режимот на осветлување со далечинско или копче на кутијата за батерии, изберете го режимот што сакате да го украсувате Ноќта на вештерките.

Поврзани производи..