• Свеж
Поставете го поставениот шрафцигер за прецизност
zoom_in

Поставете го поставениот шрафцигер за прецизност

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Прецизниот сет на шрафцигер за прецизност на Хаски е одличен за справување со најразлични проекти низ куќата Се одликува со 22 вообичаени битови кои се магнетски држени за побрзи поправки. Рачката за прецизност на прецизност лесно се менува помеѓу напред и обратни движења. Капакот на јасен случај помага во идентификувањето на вистинската големина малку.

Поврзани производи..