• Свеж
Дегустација на вино без ветровито пердув со знаме знак знак за знамиња Бургундија rq-h-h
zoom_in

Дегустација на вино без ветровито пердув со знаме знак знак за знамиња Бургундија rq-h-h

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Комплет за знаме на пердуви без ветер - не е потребен ветер 11,5 метри високо знаме. Тешка луксузна алуминиум/фабригал Пол 15 -ти висок. Стип на челични терени. Комплет за знаме на пердуви без ветер - не е потребен ветер. 11,5 метри високо знаме. Тешка луксузна алуминиум/фабригал Пол 15 -ти висок. Стип на челични терени. Вино дегустација на пердув без ветровито знаме. Комплетен комплет : 11,5 метри високи знаме алуминиумски пол, приближно 15 -ти метри на знамето без ветер не треба ветер да лета целосно.

Поврзани производи..