• Свеж
Конструирајте машини шема на лежерна лаптоп ранец рамо за рамо за рамо за рамената, пакет со џебови за жени жени
zoom_in

Конструирајте машини шема на лежерна лаптоп ранец рамо за рамо за рамо за рамената, пакет со џебови за жени жени

DEN 592.00

Стока
check Во продавницата

полиестер Направени во САД или увезени. Материјал : Торбата со рамото е направена од 100% полиестерска ткаенина, отпорна на вода и издржлива, отпорност на абење, смалување и затегнувачки својства обезбедува дневна долготрајна употреба. Дизајн : Овој пат за патување со двоен патент, прилагодување на дизајнот на токи, прилагодливите ленти за рамото го олеснуваат притисокот на рамото за да ја намалат непријатноста во долги пакувања. Функции : Ранецот има џебови од предната и страните за да се одржи повеќе, можете да ставите чадор, бенто, чаши, лаптоп, i Pad, електроенергетска банка, камера, книги и друга ставка што ви треба и да ја одржувате организирана. Прилики : Овој печатен ранец со џебови на страните е погоден за слободно време, пешачење, кампување, патување, патување со воздух, одење, спорт на отворено, шопинг, деловно патување и престој во текот на ноќта. Подарок : Оваа повеќенаменска торби не само модерни, туку и многу случајни., Тоа е идеален подарок за враќање на дипломирањето, Денот на таткото, Денот на благодарноста, Божиќ, Денот на вineубените. Направени во САД или увезени. Материјал : Торбата со рамото е направена од 100% полиестерска ткаенина, отпорна на вода и издржлива, отпорност на абење, смалување и затегнувачки својства обезбедува дневна долготрајна употреба. Дизајн : Овој пат за патување со двоен патент, прилагодување на дизајнот на токи, прилагодливите ленти за рамото го олеснуваат притисокот на рамото за да ја намалат непријатноста во долги пакувања.

Поврзани производи..