• Свеж
3 x 4 - 1,5 милји рамни поли поли, со испорака на попуст САД
zoom_in

3 x 4 - 1,5 милји рамни поли поли, со испорака на попуст САД

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Економските поли-торби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага Чантите се произведуваат од 100% девица, полиетилен филм со висока јасност. Ги исполнува спецификациите на ФДА и УСАА. Затворете ги торбите со лента со торби или со импулсни заптивки. Економските поли-торби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага. Чантите се произведуваат од 100% девица, полиетилен филм со висока јасност. Ги исполнува спецификациите на ФДА и УСАА. Затворете ги торбите со лента со торби или со импулсни заптивки. 3 x 4 " - 1,5 милји рамни поли полиња. или со импулсни заптивки.

Поврзани производи..