• Свеж
Камера за безжична инспекција на Ferret Pro - WiFi, 720p HD, дигитален зум и променлива фокус, прилагодливи LED светла, IP67 оценета, алатка за залепеност на камера и кабел со бесп?
zoom_in

Камера за безжична инспекција на Ferret Pro - WiFi, 720p HD, дигитален зум и променлива фокус, прилагодливи LED светла, IP67 оценета,

DEN 2879.20

Стока
check Во продавницата

720 P HD видео/слики и дигитален зум : Оваа видео инспекција на Wi Fi широк 1 инчи широк Wi Fi ги добива очите на местата што доживуваат досегашни места, фаќајќи видео одблизу, видео во реално време и јасни јасни слики директно на вашиот паметен телефон Погледнете ги објектите поблиску користејќи ја функцијата за дигитален зум на бесплатната апликација Ferret. Прилагодливи LED светла и бесплатна апликација за лесна употреба : Доаѓа со вградени во прилагодливи светли бели LED диоди што ви дава видливост во темните простори. Бесплатната лесна за употреба апликација Ferret ја поврзува инспекциската камера со вашиот паметен уред (компатибилен со паметни уреди Android 6. Безжично и брзо надополнување : Доаѓа со вграден Wi Fi Hotspot што е брз и лесен за поставување на обезбедување безжичен опсег до 50 '(15м). Повеќенаменската камера лесно може да се наплати во движење користејќи ја секоја порта за USB полнење. Наполнете од рамна до целосна батерија за само 1 час со време до 90 минути. Водоотпорни променливи фокуси и IP67 : Функцијата со променлива фокус на апликацијата помага да се забележат пофини детали-близу 2,5 ”(6см) и водоотпорна технологија IP67, ја прави погодна за слаба светлина, темна, влажна, влажна или правливи околини. Доаѓа со гаранција на производителот од 24 месеци : Ferret Tools обезбедува 2 -годишна гаранција (достапна гаранција) и неспоредлива поддршка за клиенти.

Поврзани производи..