• Свеж
Џојџур Чиста Кутикула &засилувач; Пенкало За Масло за Нокти 2мл Лечи Суви Испукани Кутикули Масло За Ревитализација
zoom_in

Џојџур Чиста Кутикула &засилувач; Пенкало За Масло за Нокти 2мл Лечи Суви Испукани Кутикули Масло За Ревитализација

DEN 95.84

Стока
check Во продавницата

Радостјашото Масло Од Кутикулата Е Лесно и Совршено Миризливо со Арома на Лимон Оваа Формула Содржи Витамин Е. ќе ги Нахрани Вашите Кутикули, а исто така Ќе Ги Зајакне Вашите Нокти. Ги омекнува кутикулите. Лесно продорно масло со антиоксидантни својства. Супер Лесна Апликација. Се вклопуваат во Чанта За Удобен Патување. Произведено во САД. Направено со највисок квалитет, свежина и ефикасност. Име на мирис : Калинка,Лимон. Радостјашото Масло Од Кутикулата Е Лесно и Совршено Миризливо со Арома на Лимон. Оваа Формула Содржи Витамин Е. ќе ги Нахрани Вашите Кутикули, а исто така Ќе Ги Зајакне Вашите Нокти. Ги омекнува кутикулите. Лесно продорно масло со антиоксидантни својства. Супер Лесна Апликација. Се вклопуваат во Чанта За Удобен Патување. Произведено во САД. Направено со највисок квалитет, свежина и ефикасност.

Поврзани производи..