• Свеж
Дополнителни долги, тешки листови со сув идови и носач на панели од иверица
zoom_in

Дополнителни долги, тешки листови со сув идови и носач на панели од иверица

DEN 239.68

Стока
check Во продавницата

Носат тешка иверица и wallидна плоча со леснотија-19 "Долго за максимален дострел Добра видливост и рамнотежа при носење големи листови материјал. Удобно винил зафат на рачката го намалува замор на раката. на челични работници ***. Носете тешка иверица и wallидна плоча со леснотија-19 "Долго за максимален дострел. Добра видливост и рамнотежа при носење големи листови материјал. Удобноста винил зафат на рачката го намалува заморот на раката. Конструкцијата со тешки челици обезбедува години на употреба. *** ја вклучува историјата на работниците од челик ***.

Поврзани производи..