• Свеж
Aexit Multi WDM дигитален компјутер 2 км Брз Етернет 10/100 Влакна медиумски конвертор SC W AC адаптер
zoom_in

Aexit Multi WDM дигитален компјутер 2 км Брз Етернет 10/100 Влакна медиумски конвертор SC W AC адаптер

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Име на производот : Мулти-влакна WDM Брз конвертор на етернет; модел : HTB-1100; брановидна должина : TX850/1310 NM Мулти-режим; TP : 10/100 MPBS Стандарди : IEEE802.3 U Брз Ethernet 10/100 Base-Tx и 100 Base-Fx; конектори (RJ45-ITPAND Fiber SC или ST) : > HTB-I1100 : RJ-45 и SC/ST конектор (мулти-режим)> HTB- I1100 : RJ-45 и SC/STCONNECTOR (единечен режим); LED : Power, FDX/COL, FX LINK/ACT, TX LINK/ACT, FX 100, TX 100; Режим на пренесување на податоци : 10/ 100 Mbps. Режим на дуплекс : целосен или половина дуплекс режим; Потребна моќност : AC 100-260 V DC 1 A@+5 V; температура на околината : 0 C до 70 C; влажност : 5% до 90%. Денезии : 26x70x94mm 29x109x139mm; кабел UTP : Cat.5 UTP кабел; влакна мултимод : 50/125, 62.5/125, или 100/140 UM; Fiber Singlemode : 8.7/125, или 10/125 UM. Влез на адаптер за наизменична струја : AC 85-265 V 0.2 A 50/60 Hz; вкупна тежина (вклучително и адаптер за наизменична струја) : 201 G; излез на адаптер за наизменична струја : DC 5 V 1.25 A; Содржина на пакет : 1 x Multi Fiber WDM WDM Брз Ethernet Converter1 X AC адаптер 1 x Упатство за упатства 1 x Упатство за инструкции Книга. Име на производот : Мулти-влакна WDM Брз конвертор на етернет; модел : HTB-1100; брановидна должина : TX850/1310 NM Мулти-режим; TP : 10/100 MPBS. Стандарди : IEEE802.3 U Брз Ethernet 10/100 Base-Tx и 100 Base-Fx; конектори (RJ45-ITPAND Fiber SC или ST) : > HTB-I1100 : RJ-45 и SC/ST конектор (мулти-режим)> HTB- I1100 : RJ-45 и SC/STCONNECTOR (единечен режим); LED : Power, FDX/COL, FX LINK/ACT, TX LINK/ACT, FX 100, TX 100; Режим на пренесување на податоци : 10/ 100 Mbps. Режим на дуплекс : целосен или половина дуплекс режим; Потребна моќност : AC 100-260 V DC 1 A@+5 V; температура на околината : 0 C до 70 C; влажност : 5% до 90%. Денезии : 26x70x94mm 29x109x139mm; кабел UTP : Cat.5 UTP кабел; влакна мултимод : 50/125, 62.

Поврзани производи..