• Свеж
Адаптер за продолжување на кабелот за коаксијален кабел SAISN FG6
zoom_in

Адаптер за продолжување на кабелот за коаксијален кабел SAISN FG6

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

? Овој конектор за спојување на барел F81 поврзува два коаксијални кабли заедно за да ја прошири должината ? Лесно за инсталирање и отстранување, идеално за мрежни мрежи Direct TV и садови до 1 GHz. ? Златниот позлатен конектор ја зголемува спроводливоста и помага во намалувањето на корозијата. ? Компатибилен со сите брендови на коаксијални кабли F-тип RG6. ? Пакувањето вклучува 10 коаксијални кабелски конектори, удобни и економични.

Поврзани производи..