• Свеж
MSKBBSET рефлексивен елек за извршување на опрема 2 пакет, ултралејт прилагодлив половината, безбедносен елек за трчање, возење велосипед, одење
zoom_in

MSKBBSET рефлексивен елек за извршување на опрема 2 пакет, ултралејт прилагодлив половината, безбедносен елек за трчање, возење велосипед,

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Повлечете го затворањето 【Мултифункционален】 Овој рефлективен ноќен елек совршен за трчање, џогирање, возење велосипед, пешачење, мотоциклирање, одење, одење на кучиња и сите активности на отворено. Исто така, ќе ја изврши истата задача за градежни или сообраќајни работи каде што е потребна висока VIS облека. 【Удобно и лесен】 Направено од силен, издржлив, лесен и дишечки материјал, и многу е удобно да се носи со дупки за дишење, брзо сушење и ултралејт што дури и заборавате дека го носите. Рефлексивниот трчање и отворено елек погоден за пролет , лето, есен, зима сите сезони. 【Висока видливост】 Овој рефлективен елек со голема видливост не само што може да се види од 750 стапки или повеќе во текот на ноќта, туку има и покриеност од 360º во сите временски услови, така што ќе останете во безбеден опсег додека правите активност на отворено во текот на ноќта. 【Прилагодливо-едноставен за употреба】 рефлексивни елеци имаат трајно прилагодливо велкро за совршено да одговараат на различни луѓе. Може слободно да ја прилагодите големината на половината на елек, како што е можноста за докажана функција, дизајнирана со прилагодлив половината и голем џеб за телефон. 【Пакувањето вклучува 2 или 5 или 5 или 10 рефлексивни елек спакувани, споделете со семејството, пријателите, уживајте во среќното време на трчање и безбедност! Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние искрено ќе ви служиме. Високо рефлексивно ноќно работење на елек рефлексивен елек за извршување на ултралејт тркач безбедносен елек, рефлексивен елек лесен прилагодлива еластична безбедност и висока видливост за трчање џогирање, одење, возење велосипед преку облека на отворено - моторцикли јакна на отворено за далечини на долги растојанија.

Поврзани производи..