• Свеж
UtoolMart 10 mm L во форма на агол Отворен хексадецимален клуч за приклучок за приклучок, метричка, метричка
zoom_in

UtoolMart 10 mm L во форма на агол Отворен хексадецимален клуч за приклучок за приклучок, метричка, метричка

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

【Квалитетен висок јаглероден челик】- Направен од висок јаглероден челик за добра отпорност на абразија 【Трајна завршница】- цинк обложена за долготрајна заштита и се спротивставува на корозијата. 【Двоен крај】- Дајте ви повеќе опции за работа околу пречки или во тесни простори. 【Агли преку крајот на дупката】- дизајниран да смести долги навои или лента за дополнителен вртежен момент без да влијае на јачината на алатката. 【Широко користете】- се применува во правење раце, одржување на домаќинствата и повеќето општи поправки.

Поврзани производи..