• Свеж
Ниво на монтирање, вртење на вртење, 3/8-16, 1-1/4 во.
zoom_in

Ниво на монтирање, вртење на вртење, 3/8-16, 1-1/4 во.

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Цена за : Секоја вклучува : заклучување на орев HEX : 5/8 "Вид за монтирање на монтирање : Врзана обетка заснована на ДИА Делрин (Р) Големина на низата : 3/8-16 Висина : 4-7/8 "Заврши : Земја на потекло од жолт цинк (предмет на промена) : САД. Единица^Упатство за инструкции. Единица^Упатство за инструкции. 'Израмнување на монтирање, израмнување на типот на монтирање на вртење на типот, големина на конец 3/8-16, основна диа. 1-1/4 внатре, капацитет на оптоварување 300 lb., висина 4-7/8 in., Должина на завртката 4 in., Делрин (R) база, челична конструкција, жолт цинк финиш, вклучува финиш на цинк, вклучува Заклучување на орев '.

Поврзани производи..