• Свеж
MAMZ 2PCS LAY7-11ZS LOAD7 Инсталирајте го 22 mm На прекинувачот за прекинувач на копчето за гребење на главата на печурки, лифт за итни случаи за итни случаи 10A 600V LAY37-11ZS
zoom_in

MAMZ 2PCS LAY7-11ZS LOAD7 Инсталирајте го 22 mm На прекинувачот за прекинувач на копчето за гребење на главата на печурки, лифт за итни случаи

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Замолчерите се користат во пневматските апликации, копчето Start може да се заклучи за да се спречи неовластена употреба Со притискање на копчето ON е состојба на само-заклучување. Кога ќе се притисне копчето за исклучување, копчето ON ќе се ресетира. Дизајнот на тенок и правоаголник може да се инсталира погодно покрај вашата оперативна машина како изградена една работна продавница. Овој прекинувач за копче за притискање Исклучителна изработка, концизен дизајн за контрола на стоп за старт на моторот. Советувајте употреба на затворен простор. Прекинувачот ја обезбедува основната функција на заштита на вас и вашите алатки за напојување за вашата професионална или домашна работилница. Тие се вклопуваат во поголемиот дел од електричните алатки на пазарот.

Поврзани производи..