• Свеж
Kisangel симпатична цртана филм удобно потопло торбичко покритие со нозе дома деца грчеви кадифен половината ml зимска топла инјекција рака мачка за дизајн на вратот Б?
zoom_in

Kisangel симпатична цртана филм удобно потопло торбичко покритие со нозе дома деца грчеви кадифен половината ml зимска топла инјекција

DEN 246.24

Стока
check Во продавницата

Кадифен Топла торба со вода : болки, болки и спортски повреди. Во меѓувреме, може да биде и како ладна компресија за деца со треска или да се намали отокот на повредите. Потопло шише со топла вода : Направено од нежен и кадифен материјал, целосно безбеден за кожата. Божиќно потопло : Направено од високо квалитетен материјал,, удобно и безбедно за употреба. Плетен капак со вреќа со топла вода : Совршен избор за удобна ноќ, особено во студената зима, шишето со топла вода ќе ви обезбеди здравје и удобност. Преносна торба за вода : Направено од материјал, таа е издржлива, удобна и безбедна за долготрајна употреба. Топла торба со вода : болки, болки и спортски повреди. Во меѓувреме, може да биде и како ладна компресија за деца со треска или да се намали отокот на повредите. Потопло шише со топла вода : Направено од нежен и кадифен материјал, целосно безбеден за кожата. Божиќно потопло : Направено од високо квалитетен материјал,, удобно и безбедно за употреба. Плетен капак со вреќа со топла вода : Совршен избор за удобна ноќ, особено во студената зима, шишето со топла вода ќе ви обезбеди здравје и удобност. Преносна торба за вода : Направено од материјал, таа е издржлива, удобна и безбедна за долготрајна употреба. Список на пакети 1 x Карактеристики на вреќата со топла вода - торбата со топла вода е исто така погодна за болки и спортски повреди, како болка во вратот, грбот и рамото, мускулите на мускулите и менструалните грчеви кадифен топла торба. -Којност : Како што е прикажано торбата со топла вода -Материјал : Плишана торба со топла вода -има симпатичен и стилски дизајн, но исто така и практично во секојдневна употреба, давајќи ви прекрасно користење искуство со мало шише со топла вода.

Поврзани производи..