• Свеж
IMC AC 700 Frame Set Yellow RAL 1007 Premium Series 1/50 Diecast Truck Pre-изграден модел
zoom_in

IMC AC 700 Frame Set Yellow RAL 1007 Premium Series 1/50 Diecast Truck Pre-изграден модел

DEN 1702.88

Стока
check Во продавницата

Пред-изграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : . Материјал : диекаст. Пред-собраниот модел, подготвен за прикажување. Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски. Пред-изграден модел. Големина во инчи : Должина : Ширина : . Материјал : диекаст. Пред-собраниот модел, подготвен за прикажување. Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски. Состојба : Нова скала? 1/50 готов модел. Пред-изградени и претходно обоени. Подготвени за прикажување. Материјал : Големина на диекаста во cm : Должина : Ширина : Големина во инчи : Должина : Ширина : Ве молиме, забележете : Ова не е играчка за деца. Погодно е само за возраст од 14 години, ви благодарам многу за вашиот бизнис. Моделот е многу кревка ставка. За контрола на квалитетот, го проверуваме секој модел пред да се испратиме. Ние ќе го отвориме полето за да го провериме моделот. Имаме камера во магацин за да го следиме и снимаме овој процес. Ако не се согласувате со овој процес, ве молиме контактирајте не пред да ја поставите нарачката.

Поврзани производи..