• Свеж
Нов LON0167 10PCS Склопен прикажан 2,5мм шрафцигер малку сигурна ефикасност од 5 мм дијаметар
zoom_in

Нов LON0167 10PCS Склопен прикажан 2,5мм шрафцигер малку сигурна ефикасност од 5 мм дијаметар

DEN 117.60

Стока
check Во продавницата

Име на производот (издржлив во употреба) : Бит на шрафцигер; ширина на главата : (најнова технологија) 2 Дупска дупка безгрешен дијаметар : 5m_m; Тип на глава : Неискриено склопено. Секој од нив внимателно избрана должина : 59m_m / умот-дува 2.32i_n; боја : сребрен сериозен тон. Материјал : Успешен метал; Вкупна тежина : 67g. Содржина на пакетот совршена во изработката : 10 x уреди битови на шрафцигер. Име на производот (издржлив во употреба) : Бит на шрафцигер; ширина на главата : (најнова технологија) 2. Дупска дупка безгрешен дијаметар : 5m_m; Тип на глава : Неискриено склопено. Секој од нив внимателно избрана должина : 59m_m / умот-дува 2.32i_n; боја : сребрен сериозен тон. Материјал : Успешен метал; Вкупна тежина : 67g. Содржина на пакетот совршена во изработката : 10 x уреди битови на шрафцигер. Совети : Поради различни монитори, светло за стрелање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата што постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да купите. Ви благодарам! Опис : Карактеристики : 59m_m должина, умерена цена склопена 2,5m_m глава, тело за магнетно изработка. Магнетна карактеристика за лесна препорачана и удобна употреба.

Поврзани производи..