• Свеж
FZZDP 5W преносни -компатибилни звучници бас со сабвуфер звук кутија водоотпорни аудио плеери со бумбокс
zoom_in

FZZDP 5W преносни -компатибилни звучници бас со сабвуфер звук кутија водоотпорни аудио плеери со бумбокс

DEN 8167.84

Стока
check Во продавницата

Поврзете се со паметен телефон, таблет во секунди преку Ниту една жица исто така не значи помалку проблеми и го прави повеќе преносен и лесен за движење. Малата големина вози моќен звук без да заземе поскапоцен простор. Лесен, лесен за инсталирање и транспорт, идеален за активности во затворен или на отворено. Одлично за кампување и активности на отворено. Поврзете се со паметен телефон, таблет во секунди преку. Ниту една жица исто така не значи помалку проблеми и го прави повеќе преносен и лесен за движење. Малата големина вози моќен звук без да заземе поскапоцен простор. Лесен, лесен за инсталирање и транспорт, идеален за активности во затворен или на отворено. Одлично за кампување и активности на отворено. Поврзете се со паметен телефон, таблет во секунди преку. Ниците на жиците исто така значи помалку проблеми и го прави повеќе преносен и лесен за движење. Малата големина вози моќен звук без да заземате поскапоцен простор. Светла тежина, лесен за инсталирање и транспорт, идеален за затворен или затворен или Активности на отворено.Прет за кампување и активности на отворено. Спецификација : Капацитет на батеријата : 1800m Ah Верзија : 5.0 Speaker : 5wtransmission Растојание : Околу 10mfrequency Одговор : 20 Hz-20k Hzsignal до бучава Сооднос : ≥85 DB Работен напон : 3.

Battery capacity:
1800mAh
version:
5.0
Speaker:
5W
Transmission distance:
about 10m
Frequency response:
20Hz-20KHz
Signal to noise ratio:
≥85dB
Working voltage:
3.7V
Distortion:

Поврзани производи..