• Свеж
60 120 инчен екран за проекција, завеса за завеса за завеси за ткаенини, завеса 16: 9 HD анти 16: 9 Вршење на брчки за домашно театарско монтирање/таванот Идеални филмови на
zoom_in

60 120 инчен екран за проекција, завеса за завеса за завеси за ткаенини, завеса 16: 9 HD анти 16: 9 Вршење на брчки за домашно театарско монтирање/таванот

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Подготвување и лесен за носење - филмот екранот од 100 инчи има мека текстура, може да се преклопи во мал пакет и е лесен за носење, може да се мие без згаснување Заедно за домашно кино, забави на отворено, јавно прикажување и училишни активности. Широки апликации : Овој преносен екран на проектори е погоден за филмови за кампување на отворено и театри на отворено. Проucирниот екран е дизајниран за предна проекција или задна проекција. Лесен за инсталирање : Екранот на проекторот на отворено во затворен простор е дизајниран со црно работење и има висечки дупки на четири агли. Може да се обеси на wallидот или да се врзува за рамката за употреба. Екран за проекција Дојдете со лепило од 8 x, 8 x куки, удобна инсталација на кое било место каде што сакате, како монтирање на wallидови и монтирање на таванот. 100% гаранција : Овој екран на проектор има целосна услуга, доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи додека ги користите, ве молиме слободно контактирајте со нашата 24/7 услуга за клиенти, ние ќе ви обезбедиме професионален асистент за вас. Материјали со висок квалитет : Преносен екран за проекција е изработен од висококвалитетна синтетичка полиестерска ткаенина, која не е лесна за бразда и е силен и издржлив, бел екран за проекција обезбедува голема осветленост, ефект на слика на HD и голем агол на гледање. Подготвување и лесен за носење - филмот екранот од 100 инчи има мека текстура, може да се преклопи во мал пакет и е лесен за носење, може да се мие без згаснување. Заедно за домашно кино, забави на отворено, јавно прикажување и училишни активности. Широки апликации : Овој преносен екран на проектори е погоден за филмови за кампување на отворено и театри на отворено. Проucирниот екран е дизајниран за предна проекција или задна проекција.

Поврзани производи..