• Свеж
Doitool сад чистач када чиста чинија сунѓери 4 парчиња кујна сунѓер четка за чистење четка за чистење чистење за чистење на четка за чистење на тава тенџере чистачи чис
zoom_in

Doitool сад чистач када чиста чинија сунѓери 4 парчиња кујна сунѓер четка за чистење четка за чистење чистење за чистење на четка за чистење

DEN 635.20

Стока
check Во продавницата

Деконтаминација, чист прибор за јадење, мебел, итн Овие предмети се изработени од врвен ABS и сунѓерски материјал, издржлив за долгогодишна употреба. Со ергономска рачка на ABS, тие можат да достигнат напорно за чистење на места со аголот и да детализираат четки. Тие се навистина прекрасни бришачи за сунѓер за алатки за перење прибор. Погодно е за миење садови, садови, тави, чинии за вечера, чинии, чаши, итн. Со ергономска рачка на ABS, тие можат да достигнат напорно за чистење на места со аголот и да детализираат четки. Тие се навистина прекрасни бришачи за сунѓер за алатки за перење прибор. Погодно е за миење садови, садови, тави, чинии за вечера, чинии, чаши, итн. Опис Овие предмети се изработени од врвен апс и материјал за сунѓер, издржлив за долгогодишна употреба. Супер деконтаминација, може да се отстрани тврдоглаво на тенџере или чинии, лесен за употреба и чист, навистина прекрасен бришач за сунѓер за алатки за перење прибор. Карактеристики- Боја : А разновидна боја- големина : околу 8. 95in- Материјал : ABS и Emery- Овие предмети се изработени од врвен ABS и сунѓерски материјал, издржлив за долго време. агол и детали за четки.

Поврзани производи..