• Свеж
Makita XRU15Z 36V LXT® Trimmer без четка, само алатка
zoom_in

Makita XRU15Z 36V LXT® Trimmer без четка, само алатка

DEN 524.80

Стока
check Во продавницата

До 1-1/2 часа време на трчање со 18 V LXT 50 AH батерии (батерии не се вклучени). Системот за директен погон на мотор без четкички, вграден со мотор, кој е вграден со голема моќност, обезбедува голема моќност и зголемен вртежен момент. Автоматскиот режим на технологија на вртежен момент автоматски се менува од 3.500 вртежи во минута за продолжено време на траење или додадена моќност. 3 опции за брзина (ниско : 3.500 вртежи во минута, средна : 5.300 вртежи во минута, висока : 6.500 вртежи во минута) за управување со електрична енергија. 15 "Сечење на намалување за зголемена продуктивност.

Поврзани производи..