• Свеж
Звучник FZZDP Голем волумен Мал субвуфер дома Аудио Преносен преносен преносен автомобил на отворено
zoom_in

Звучник FZZDP Голем волумен Мал субвуфер дома Аудио Преносен преносен преносен автомобил на отворено

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Мал и исклучителен, со извонреден звук Моќен 360 ° шокантен звучен ефект. Долгиот траење на батеријата од 15 часа го прави T01 моќен, не само моќта на звукот, туку и продолжувањето на музиката. Тој е компактен и лесен за носење. Користете го преносен звучник за да уживате во подобар ефект на бас. Звучникот има водоотпорен рејтинг IPX5, овозможувајќи ви лесно да уживате во музиката на отворено и на отворено. Мал и исклучителен, со извонреден звук. Моќен 360 ° шокантен звучен ефект. Долгиот траење на батеријата од 15 часа го прави T01 моќен, не само моќта на звукот, туку и продолжувањето на музиката. Тој е компактен и лесен за носење. Користете го преносен звучник за да уживате во подобар ефект на бас. Звучникот има водоотпорен рејтинг IPX5, овозможувајќи ви лесно да уживате во музиката на отворено и на отворено. Мал и исклучителен, со извонреден звук. Моќен 360 ° шокантен звучен ефект. Долгиот траење на батеријата од 15 часа го прави T01 моќен, не само моќта на звукот, туку и продолжувањето на музиката. Тоа е компактно и лесно се носи. Користете го преносен звучник за да уживате во подобар ефект на бас. Звучникот има IPX5 водоотпорен рејтинг, овозможувајќи ви лесно да уживате во музиката на отворено и на отворено. Големина : 7*7*5 CMMaterial : ABS Plastic Play Формат : Mp3, WMA, Wavoutput Power : -5 VBuilt- Во батеријата на литиум полимер за полнење 400maheffective растојание : 15 метринтерфејс Тип : Андроид USB протокол : 5.

Поврзани производи..