• Свеж
Заштитени торби за спиење за возрасни - 4 сезонска торба за спиење за ладно и топло време - камуфлажано ранец за вреќи за спиење за кампување, пешачење - лесна и прено?
zoom_in

Заштитени торби за спиење за возрасни - 4 сезонска торба за спиење за ладно и топло време - камуфлажано ранец за вреќи за спиење за кампување,

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Полиестер Максимална удобност сите сезони : Заштитата на компактната торба за спиење има 4-сезонски дизајн кој обезбедува топлина, удобност и дишење во ладно и топло време! Издржлива, лесна и оптимално изолирана, оваа вреќа за спиење е она што ви треба за да заспиете дури и во срцето на природата!. Супериорна удобност и изолација : Нашата воена вреќа за спиење се состои од дише, водоотпорна ткаенина Ripstop, мек микрофлеценниот внатрешен слој што помага во регулирање на телесната температура и шупливо полнење со памук што обезбедува изолација за максимална удобност и топлина во сите 4 сезони!. Наменета за авантури на отворено : Торбата за спиење за преживување е неверојатно удобна, преносна и лесна, со прекрасна шема на камуфлажа што ја прави оваа торба идеална за риболов, долги зголемувања, кампување, истражувања, активности на отворено или спиење. Компактен и преносен : Оваа торба за спиење за возрасни има простран ентериер што ви овозможува да се протегате во текот на ноќта, но еднаш склопена, се претвора многу компактен за лесно носење. Торбата за спиење, исто така, доаѓа со компактна торба за компресија за преносливост и удобно складирање. Дизајн на пријателски корисник : Нашата лесна вреќа за спиење е дизајнирана да биде функционална и удобна во исто време! Има анти-jamming zippers за брзо ослободување што нема да се заглави, и прилагодлива тока и профилирани еластични аспиратори за да можете да ја обезбедите торбата во креветот за стол и да спречите да се движи вреќата за спиење за време на спиењето. Максимална удобност сите сезони : Заштитата на компактната торба за спиење има 4-сезонски дизајн кој обезбедува топлина, удобност и дишење во ладно и топло време! Издржлива, лесна и оптимално изолирана, оваа вреќа за спиење е она што ви треба за да заспиете дури и во срцето на природата!. Супериорна удобност и изолација : Нашата воена вреќа за спиење се состои од дише, водоотпорна ткаенина Ripstop, мек микрофлеценниот внатрешен слој што помага во регулирање на телесната температура и шупливо полнење со памук што обезбедува изолација за максимална удобност и топлина во сите 4 сезони!. Наменета за авантури на отворено : Торбата за спиење за преживување е неверојатно удобна, преносна и лесна, со прекрасна шема на камуфлажа што ја прави оваа торба идеална за риболов, долги зголемувања, кампување, истражувања, активности на отворено или спиење.

Поврзани производи..