• Свеж
Помфрит Дрво Книги Не-Пропадна Декоративни Книга Носителот Книга Стоп Полици За Тешки Книги Списание 1 Пар Една Големина
zoom_in

Помфрит Дрво Книги Не-Пропадна Декоративни Книга Носителот Книга Стоп Полици За Тешки Книги Списание 1 Пар Една Големина

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Материјал : држачот за книги е изработен од висококвалитетно буково дрво со тешка цврста метална основа Дебел материјал кој ќе ви помогне подобро да ја заштитите вашата книга. Уникатен Дизајн : штандот за книги е специјално дизајниран со форма "Л", што обезбедува повеќе простор за книгите на вашата полица, спречува лизгање на книгите и ја прави вашата соба да изгледа порелаксирано. Големина : димензиите на оваа книжарница, должина на делот од буково дрво : 5 инчи, ширина : 3,1 инчи, должина на делот за лепенка : 3,9 инчи, ширина : 5,2 инчи. Може слободно да се прилагоди, што многу добро заштедува простор. Повод : Идеален За домашни или канцелариски материјали, штандот за книги може да се стави на клупи, дневни соби, канцеларии, библиотеки и други места, а исто така може да се даде како подарок на семејството или пријателите во посебни денови како Што се Денот на Благодарноста, Нова година и роденден. Услуги на клиентите : Ако наидете на какви било проблеми за време на процесот на купување, можете да ја контактирате нашата услуга за клиенти, а нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Дали сте загрижени за книги и документи што немате каде да ги чувате? Нашата брошура ќе ги реши сите ваши проблеми. Елегантни и полни со карактер, овие книжарници додаваат допир на елеганција без напор на отворена полица или поставување библиотека, совршена форма за книгите да останат безбедно исправени во секое време.

Поврзани производи..