• Свеж
Б Убавина Планета 20x Лупа Рачно Огледало, Рачно Огледало За Преклопување На Патувања, Двонасочно Двострано Зголемено Огледало Со Зголемување од 1/20x
zoom_in

Б Убавина Планета 20x Лупа Рачно Огледало, Рачно Огледало За Преклопување На Патувања, Двонасочно Двострано Зголемено Огледало Со Зголемување

DEN 223.84

Стока
check Во продавницата

?Надградена Рачка : нова верзија рачка со ДВОНАСОЧЕН РОЛЕРИ, двострана мулти-аголна поддршка, постабилна Не како старата верзија на рачки кои не се лесни за стабилизирање, но лесно се лизгаат надолу. Покрај тоа, во старите рачки, само едната страна може да го прилагоди аголот, а другата страна не може да се прилагоди. ?Рачно Држено Огледало ЗА Зголемување ОД 20 X - со оваа ново надградена рачка, максималното зголемување го одржуваме НА 20 X. Осврнувајќи се на податоците од прегледите на купувачите, стапката на поврат, инженерското истражување итн., откривме дека најсоодветното зголемување е 20 X меѓу 20 X, 25 X и 30 X, не колку е поголемо зголемувањето, толку подобро. Колку е поголемо зголемувањето, толку е потешко за корисникот да се фокусира, и колку е поблиску растојанието, толку е невозможно да се направи пинцета и други апликации за шминка. ?20x Двострано Рачно Огледало : ова е двострано рачно огледало со 20x зголемено огледало од едната страна и стандардно вистинско огледало со висока дефиниција од друга страна. Рачното огледало 20 X со зголемување е моќно, повеќе нема да најдете размачкана шминка за очи, невидени флеки, залутани влакна или мали дамки меѓу забите. Ова огледало за зголемување ви помага да бидете сигурни дека сѐ на вашето лице е точно како и каде треба да биде. Редовната страна може да го прикаже целото лице со висока дефиниција за да ги задоволи вашите дневни потреби.

Поврзани производи..