• Свеж
1x жолт печатач CH645A компатибилен за HP 761 Заменете за HP761 T7100 T7200 X1)
zoom_in

1x жолт печатач CH645A компатибилен за HP 761 Заменете за HP761 T7100 T7200 X1)

DEN 790.40

Стока
check Во продавницата

761 жолта компатибилна печатена глава 761 Yellowолта печатена глава за HP761 T7100 T7200. Одличен компатибилен за HP 761 Print Model Model : 761 глава за печатење со чипови OEM код : CH645 Acolor : Yellow X1 Функција : Одличен 100% компатибилен компатибилен за : HP T7100 T7200.

Поврзани производи..