• Свеж
Филипс осветлување Mitsubishi 915p049010 ТВ ламба за замена со куќиште
zoom_in

Филипс осветлување Mitsubishi 915p049010 ТВ ламба за замена со куќиште

DEN 256.00

Стока
check Во продавницата

Оригинална замена што обезбедува најдобар квалитет на сликата, осветленост и животен век Нашата линија на Philips ја враќа осветленоста на оригиналната ламба на фабриката за вашите уреди. Вклучува домување за лесна и брза инсталација. Компатибилни модели : WD-57731, WD-57732, WD-65731, WD-65732, WD-Y57, WD-Y65, WD-52631. Оригинална замена што обезбедува најдобар квалитет на сликата, осветленост и животен век. Нашата линија на Philips ја враќа осветленоста на оригиналната ламба на фабриката за вашите уреди. Вклучува домување за лесна и брза инсталација. Компатибилни модели : WD-57731, WD-57732, WD-65731, WD-65732, WD-Y57, WD-Y65, WD-52631.

Поврзани производи..