• Свеж
Снабдување за роденденска забава со мачки за мачки - пакет на банер за салфетки за плочи
zoom_in

Снабдување за роденденска забава со мачки за мачки - пакет на банер за салфетки за плочи

DEN 559.20

Стока
check Во продавницата

7 "хартиени десертни плочи (16 броење) 5 инчи хартиени салфетки (16 брои). 5,5" x 5 нозе долга хартија за хартија (1 броење). 9 "плочи за вечера во форма на хартија (16 брои, 3 разновидни дизајни). Овој симпатичен пакет за забава за маче е совршен за забава за роденденска забава со мачки за мачки! Вклучува 16 плочи за вечера во форма на мачки, 16 таблички за десерт, 16 салфетки за пијалоци од хартија и една банер.

Поврзани производи..