• Свеж
Светло за деца со шише со вода со 3Д блескава игра конзола LED светлина - Тритан БПА бесплатно - Подарок за патувања за патувања за враќање на училиште момче Детето за ?
zoom_in

Светло за деца со шише со вода со 3Д блескава игра конзола LED светлина - Тритан БПА бесплатно - Подарок за патувања за патувања за враќање на

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Уникатен дизајн -комбин со 3Д илузија ефект со шише со вода, го прави вашето дете да се истакнува од соработниците Кул 3Д ефект светнува со секоја голтка што ја земате. Изберете од многу забавни теми : диносаурус, автомобили, кул ајкула, еднорози и многу повеќе. 7 Поставување на светло за светло во боја и режим на трепкање во боја, го прават тоа прекрасно новости уникатно шише за деца со вода. 3 D илузија светло - на децата им треба шише што може да се задржи, воведувајќи го ова шише со вода за сјај, гравирање на ласерско 3 D слика во делот на телото, а LED -светлината ја дава светлината, го прават кул деца додатоци. Тоа е мало и бујно детско шише претерано инженерско за вашите мали диви. (30 минути автоматско исклучување на тајмерот им помага на свежите алкални батерии на ААА (не се вклучени) последни до 40 часа. Трајно-безбедно-функционално-делот за шишиња е направен од материјалот Истман Тритан, што го прави трајно шише за хидратација. Исто така, тоа е без БПА што ги прави совршен придружник за вашето мало дете, твини. Под капакот, пролетното оптоварено притискање на шипката што значи лесно отворање; Силиконскиот заптивка вграден во капакот го прави доказ за протекување. 3 D шише со сјај вода дизајнирано да го воодушеви секој мал истражувач и да ја осветли секоја нова авантура.

Поврзани производи..