• Свеж
OtterBox iPhone 13 мини &засилувач; iPhone 12 Мини Патнички Серија Случај-ЦРНА, тенок &засилувач; тешки, џеб-пријателски, со заштита пристаниште
zoom_in

OtterBox iPhone 13 мини &засилувач; iPhone 12 Мини Патнички Серија Случај-ЦРНА, тенок &засилувач; тешки, џеб-пријателски, со заштита пристаниште

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Компатибилен со i Phone 13 мини и i Phone 12 мини Тестирано ЗА да преживее 3 ПАТИ повеќе капки од воениот стандард (МИЛ-СПБ-810ГР 516,6) со трајна антимикробна технологија *Помага да се заштити надворешноста на куќиштето од многу вообичаени бактерии. Тоа не ве заштитува вас или екранот. Тенок, џебен случај направен со 35% рециклирана пластика лесно се лизга во и надвор од џебовите, има сигурен стисок за самоуверено ракување и компатибилен со полнач Магсафе и безжично полнење. Двослоен, мек внатрешен капак за лизгање и тврда надворешна обвивка го апсорбираат и отклонуваат ударот додека капаците на портата ја блокираат нечистотијата, прашината и влакната од навлегување во дигалки и пристаништа и подигнатите рабови ги штитат камерата и екранот. Вклучува ограничена доживотна гаранција На Отербокс (видете ја веб-страницата за детали). Телефонски Случај. Телефонски Случај. Движете се Со Патнички Серии, тенок, заштитен случај што го чува вашиот телефон безбеден од капки и нерамнини. Антимикробен додаток базиран на сребро е интегриран во куќиштето што помага да се инхибира растот на микробите и ја брани надворешноста на случајот од многу вообичаени бактерии. Изградена за да го победи секојдневното мелење, Серијата Патници комбинира профил погоден за џеб со робусна одбрана и дополнителен стисок за да се осигурате дека ќе продолжите милја по милја.

Поврзани производи..