• Свеж
На мама Подарок слика Плакета декор, запомнете дека те сакам мамо, слика врамен подарок од дрво Плакета знак, фото рамка Дома виси плакета декор, рустикален мама сли
zoom_in

На мама Подарок слика Плакета декор, запомнете дека те сакам мамо, слика врамен подарок од дрво Плакета знак, фото рамка Дома виси плакета декор,

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Материјал : Направено од висококвалитетен материјал за печатење на дрво MDF Големина : Големината на рамката за слика е : 10x 8 инчи, погодна за поставување 4x6 инчи фотографии што лесно се менуваат, комплетни со густо стакло пред. Повратното враќање за приказ на таблети, виден заб лесен за монтирање на wallидот, вклучен јута јаже. Екран : Декорациите се сигурни и цврсти за употреба без чуден мирис, не е лесно да се избледат и пукаат, многу е издржливо и тешко е да се оштети. Рамката доаѓа со постојана поддршка и може да се постави на маса. Рамката има куки на задниот дел и може да се обеси и на идот. Тесната изведба на заштита на рамката за фотографии може подобро да ги заштити вашите скапоцени фотографии од бледнее, прашина, вода, итн., Така што ќе биде подарок за вас долго време, буквално секоја пригода. Па украсете ја вашата куќа : УВ-печатење со висока дефиниција значајни врежани зборови со рустикален изглед, едноставен убав и елегантен начин на декорација на домот. Комплиментирајте го вашиот домашен декор со овој стилски украс за да создадете топла, ovingубовна атмосфера за вашата дневна соба, спална соба, трпезарија, декор за домови, канцеларија, трпезарија, итн. Willе ви донесе повеќе начини за снимање на убовта. Подароци : уникатни подароци за да се изрази пријателство на браќата и пријателите на најдобри сестри, дајте му на Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на вineубените, Божиќ, роденден, годишнина, дипломирање, подароци за Денот на благодарноста.

Поврзани производи..