• Свеж
Шрафта за хексадецимален приклучок, Maserfaliw 200pcs M3/4/5/6/8 не'рѓосувачки челик ален глава Хексот HEX сет решетка за шраф на шраф, алатка што мора да ја има за дома, може да се
zoom_in

Шрафта за хексадецимален приклучок, Maserfaliw 200pcs M3/4/5/6/8 не'рѓосувачки челик ален глава Хексот HEX сет решетка за шраф на шраф, алатка

DEN 102.72

Стока
check Во продавницата

M3/4/5/6/8 Асортиман на хексадецимални завртки за приклучок во еден сет Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, многу издржлив за употреба. Поставените завртки обично се користат во областите на електронски производи, хемиска индустрија, механичка опрема. Придржувајте се до прагматизмот на производство и производство на производи, користете висококвалитетни материјали за да обезбедите долготрајна издржливост, водоотпорна, отпорна на 'рѓа, отпорен на прашина, лесен за ракување, во согласност со дневните работни потреби и работни навики. Целокупниот дизајн се заснова на барањата на корисниците, ги исполнува професионалните барања, има мазна површина, едноставна и разумна структура, може да се постави и складира по желба, го намалува притисокот на складирање на статиите и е лесен за носење и употреба, што е корисно за Подобрување на ефикасноста на работата. M3/4/5/6/8 Асортиман на хексадецимални завртки за приклучок во еден сет. Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, многу издржлив за употреба. Поставените завртки обично се користат во областите на електронски производи, хемиска индустрија, механичка опрема. Придржувајте се до прагматизмот на производство и производство на производи, користете висококвалитетни материјали за да обезбедите долготрајна издржливост, водоотпорна, отпорна на 'рѓа, отпорен на прашина, лесен за ракување, во согласност со дневните работни потреби и работни навики. Целокупниот дизајн се заснова на барањата на корисниците, ги исполнува професионалните барања, има мазна површина, едноставна и разумна структура, може да се постави и складира по желба, го намалува притисокот на складирање на статиите и е лесен за носење и употреба, што е корисно за Подобрување на ефикасноста на работата.

Поврзани производи..