• Свеж
Четки за бои за бои- 11 парчиња природна чистање чиста влакнест професионален уметник четки за бои за акрилно масло за сликање со бесплатна кутија за носење (жолта??
zoom_in

Четки за бои за бои- 11 парчиња природна чистање чиста влакнест професионален уметник четки за бои за акрилно масло за сликање со бесплатна кутија

DEN 415.84

Стока
check Во продавницата

? Рачки од дрво на Натуарл - нашите убави четки за уметници се индивидуално рачно изработени со луксузни рачки во боја на дрво и заштитни ферули со бели копири и се обликувани од квалификувани производители на четки Овој сет претставува природна убавина, што придонесува за нашите животи и ни дава надеж и инспирација. ? 100% чисти џебови за џвакање рамен : големина 6, 18, 22, 30; Круг : Големина 6, 8, 12, 14; Рамна четка : Големина 5.? Бесплатна кутија за носење - Големина на пластична кутија 33,5 (должина)*8 (ширина) cm, бесплатно за вас, лесно може да се извадите за да ги задржите четките. ? Гаранција за враќање на парите на производителот - ние се стремиме да ја направиме најдобрата професионална четка за масло, што некогаш сте користеле. Ако некогаш сте незадоволни, контактирајте не и ние ќе ви дадеме целосна наплата. ? Рачки од дрво на Натуарл - нашите убави четки за уметници се индивидуално рачно изработени со луксузни рачки во боја на дрво и заштитни ферули со бели копири и се обликувани од квалификувани производители на четки. Овој сет претставува природна убавина, што придонесува за нашите животи и ни дава надеж и инспирација. ? 100% чисти џебови за џвакање рамен : големина 6, 18, 22, 30; Круг : Големина 6, 8, 12, 14; Рамна четка : Големина 5.? Бесплатна кутија за носење - Големина на пластична кутија 33,5 (должина)*8 (ширина) cm, бесплатно за вас, лесно може да се извадите за да ги задржите четките.

Поврзани производи..