• Свеж
Cabilock 3 парчиња Заштитник И Складирање Патување Водоотпорен Покрие Големина Облека Организира Торба Венец Облека Clo Костум
zoom_in

Cabilock 3 парчиња Заштитник И Складирање Патување Водоотпорен Покрие Големина Облека Организира Торба Венец Облека Clo Костум

DEN 411.68

Стока
check Во продавницата

Пева Се користи за заштита на вашата облека од и одржувајте ја уредна со дизајн на патент. Лесен и пренослив дизајн, лесен за носење. Торбата за покривање облека гарантирано ќе ја чува облеката безбедна од , влага и молци. Може да биде преклопен и удобен за носење кога сте на деловно работење или патувате. Дизајнот со висок капацитет го прави да држи неколку алишта во исто време. Пакетот Вклучува 3 х карактеристики на капакот на облеката-дизајнот со Висок капацитет го прави да држи неколку алишта во еднократна торба за покривање костуми. - Големина Л : околу 60х30х110см торба за облека. - Материјал : пева облека покритие. - Боја : бела костум покритие. - Се користи за заштита на вашата облека од и одржувајте ја уредна со торба за облека со дизајн на патент. - Големина С : околу 60х30х90см. - Торбата за покривање облека гарантирано ќе ја чува облеката безбедна од , влага и молци. - Може да биде преклопен и удобен за носење кога сте на деловно работење или патувате. - Лесен и пренослив дизајн, лесен за носење.Информациите За стоката само ја носат и чуваат вашата облека во овие специјално дизајнирани навлаки за облека. Торбата за покривање облека гарантирано ќе ја чува облеката безбедна од , влага и молци. Дали барате совршена торба за складирање на вашите костуми или кошула? Ова е премиум торба за складирање што се користи за заштита на вашата облека и одржување на уредно.

Поврзани производи..