• Свеж
Iarhome 22,8 x 18.1 Vanity огледало огледало со светла, 10x голем холивудски осветлен суета огледало со 15 затемнети LED светилки, 3 режими во боја, контрола на допир за спална соба,
zoom_in

Iarhome 22,8 x 18.1 Vanity огледало огледало со светла, 10x голем холивудски осветлен суета огледало со 15 затемнети LED светилки,

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Рамка : Tinplate Боја на огледало : Брегот на слонова коска. Виси : Поддршка. Влез на напон : 110-230 V. Излез на напон : 12 V 1 A. Светлина : Ладно бело / топло бело / топло жолта боја. Сијалица : 15*3 W LED затемнети светилки. Големина на огледалото : 58*46см. База : одвојлива основа. Тежина на производот : 13 фунти. 【Активно осветленост јасно видете го лицето и направете беспрекорна шминка, погодна за шминка за биро и рачна употреба. 【Основа за одвојување на огледалото јасно видете го лицето и направете беспрекорна шминка, погодна за шминка за биро и рачна употреба. 【Основа за одвојување на огледалото и поставување на виси】 : Големото огледало за шминка е разноврсно бидејќи може да се постави на биро за шминка или обесена на wallидот. Тоа е со одвоена база и две задните дупка за нокти. Огрозена база на огледало со шрафцигер.Нокетирање на две нокти на идот. Огледало на идот на идот. 【Квалитетна гаранција и услуга по продажбата】 : Ветуваме дека не се враќате на три месеци и услугата по продажбата по продажбата. Iarhome Големо холивудско суета огледало, суета огледало со 10x леќи, сијалица за слабост, 3 режими на светлина во боја. Dream Vanity Mirror : Hollywood Vanity Mirror е задолжителна професионална помош за шминка за познати личности и уметници за шминка, а исто така може да се инсталира дома. Рамката на суетата на шминка е изработена од висококвалитетна таблета, а белата боја од слонова коска е постабилна и елегантна. Vanity Mirror ви овозможува да ја завршите вашата совршена шминка додека уживате во песната, да ви дадете чувство како starвезда и суетата на вашите соништа. Hollywood Vanity Mirror има прилагодлива осветленост и 3 светли бои (ладно бело, топло бело, топло жолто) за да ви помогне да создадете беспрекорен професионален изглед. Информации за производот : Име на производот : 10x леќи Vanity Mirror Frame : Tinplate Mirror Color : Брегот на слонова коска од бело виси : Влез на напон за поддршка : 110-230 V Напон Излез : 12 V 1 A Светлина : Кул бела/ топла бела/ топла жолта сијалица : 15/18*3 W LED Затемнети светилки Големина на огледало : 58*46cm ОСНОВА : Одвојлив основен производ Тежина : 13 падови монтирани на wallидови или таблети Iarhome Голем холивудски суета шминка огледало е исто така заштеда на просторот за вашата маса за облекување.

Поврзани производи..