• Свеж
FSJVN 500PCS Пластични заптивки за безбедност на броеви со нумерирани ознаки за отпорна на тампер за прилагодување на должината на пожарот, должина од 9,84, црвена, FSJVN-250RFH
zoom_in

FSJVN 500PCS Пластични заптивки за безбедност на броеви со нумерирани ознаки за отпорна на тампер за прилагодување на должината

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Материјал со висок квалитет : Оваа заптивка со нумериран зачудувачки е изработен од полипропилен, трајна пластика, тврда за стареење, отпорност на корозија и добра еластичност Пластичните ознаки за тампер може да се користат на долг рок. Вкупна должина 9,84 ". Заптивките за гаснење пожар се брави за еднократна употреба. Откако ќе се заклучат, не може да се врати. е конструиран од временски услови за да издржи екстремно ладно и топло. Лесно се инсталира со рака. Не треба алатки. Печатено уникатен сериски број : Пластичните безбедносни ознаки се печатат со броеви на серии за препознавање на безбедносни лични карти што никогаш нема да избледат. Широко апликации за влечење тесна безбедност Заптивки : Противпожарни апарати, камиони, приколки, контејнери, резервоари за гориво, вреќи со патент, облека, чевли и др. Ознаките можат да се користат на долг рок. Вкупна должина 9,84 ". Заптивките за гаснење противпожарни апарати се брави за еднократна употреба. Откако ќе се заклучи, не може да се врати назад. Пластичните нумерирани ознаки мора да бидат уништени за да се исклучат, што обезбедува доказ за нарушување на оптоварувањето, обезбедете ја вашата содржина од неовластен влез. Лесен за инсталирање : Тампер евидентен заптивка е конструиран од отпорни на временски услови за да издржи екстремно ладно и топло. Лесно за инсталирање со рака. Не треба алатки. Печатен уникатен сериски број : Пластичните безбедносни ознаки се печатат со броеви на серии за препознавање на безбедносна лична карта што никогаш нема да избледи. Широко апликации за влечење тесни безбедносни заптивки : противпожарни апарати, камиони, приколки, контејнери, резервоари за гориво, вреќи со патент, облека, чевли итн. Зошто да ги изберете нашите безбедносни плочи за заптивки? 1. Лесните ознаки се еднократен производ, не може да се отвори откако ќе се заклучи. Повлечете тесна заптивка му овозможува на корисникот да го повлече заптивката според нивните барања.

Поврзани производи..