• Свеж
Dewalt DWE575 7-1/4 in. Лесна кружна пила со Dewalt DW3192 Изградба серија 7-1/4-инчи 18 заб АТБ тенок сечило за кадрирање на срамни со кар.
zoom_in

Dewalt DWE575 7-1/4 in. Лесна кружна пила со Dewalt DW3192 Изградба серија 7-1/4-инчи 18 заб АТБ тенок сечило за кадрирање на

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Повеќе моќност : Се одликува со мотор од 15 засилувачи доволно моќен дури и за најтешките апликации Подобрена видливост : Јасна е јасно помагање на видот во видливоста на сечилото од кој било агол. Предметот е Dewalt Carbide-Tipped Saw Blade 7-1/4 "Dia 18 заби 5/8" тркалезни тенок Керф картички. Се користи за додатоци за електрична енергија, лопати - други. Повеќе моќност : Се одликува со мотор од 15 засилувачи доволно моќен дури и за најтешките апликации. Подобрена видливост : Јасна е јасно помагање на видот во видливоста на сечилото од кој било агол. Предметот е Dewalt Carbide-Tipped Saw Blade 7-1/4 "Dia 18 заби 5/8" тркалезни тенок Керф картички. Се користи за додатоци за електрична енергија, лопати - други.

Поврзани производи..