• Свеж
Гел полска УВ светлина, професионален гел полски фен за брзо сушење на ноктите 3W ламба за сушење на гел, ламба за сушење на ламби за нокти за ламби за нокти,
zoom_in

Гел полска УВ светлина, професионален гел полски фен за брзо сушење на ноктите 3W ламба за сушење на гел, ламба за сушење на ламби за

DEN 511.84

Стока
check Во продавницата

Прилагодлив агол : Цревото на ламбата за брзо сушење маникир може да се прилагоди под кој било агол, што може да светне слободно да пече лепак Брзо сушење : ламбата за фототерапија од маникир усвојува LED светло -чипови и светло за тајминг на 60 -тите, што совршено ја решава налепницата за нокти. Анти гребнатини : Школка на ламбата за фототерапија е изработена од ABS материјал, кој е анти -капка, анти -гребење, отпорна на абење и лесен. Операција на едно копче : Вградено во батерија, 2 часа траење на батеријата, едно функционирање на едно копче, може да се заврши со прилагодување на вратот на ламбата за различни побарувања на агол. Погоден за дома и салон : Маникир за фототерапија од маникир го олеснува примената на маникирите за себе и за вашите гости, погодна за употреба дома и во салони за нокти. Спецификација : Тип на ставка : Полски за полски гел : 3 Wbattery Тип : литиум јонска батерија (испорачана со вградена батерија) Капацитет на батеријата : 1000mahnumber на светлосни чипови : 1pcspackage Список : 1 x ламба за нокти 1 x USB кабел1 x прирачник.

Item Type:
Gel Polish Dryer
Power:
3W
Battery type:
Lithium ion battery (Shipped with built in battery)
Battery capacity:
1000mAh
Number of light chips:
1pcs
Package List:
1 x Nail Lamp 1 x USB Cable1 x Manual

Поврзани производи..