• Свеж
SLNFXC 200 Божиќна венец LED самовила светлина на отворено соларно напојување со светла 8 режим 22м градинарска свадба декорација
zoom_in

SLNFXC 200 Божиќна венец LED самовила светлина на отворено соларно напојување со светла 8 режим 22м градинарска свадба декорација

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Панелот со напојување со Олар е издвоен од 20 см од градинарски шип Повод : градина , тревник , двор , ограда , скалила , патека , двор , двор , двор , балкон. Апликација : Божиќ , свадба , забава , Божиќ , Нова година , Ноќта на вештерките. Овие светла на отворено можат да работат до 8 часа кога се целосно наполнети во денот. 2 Копчиња за прекинувачи : Вклучување/исклучување на напојување (Автоматско вклучување на самракот, автоматско исклучување по ден) и копчето за режим. Панелот со напојување со Олар е издвоен од 20 см од градинарски шип. Повод : градина , тревник , двор , ограда , скалила , патека , двор , двор , двор , балкон. Апликација : Божиќ , свадба , забава , Божиќ , Нова година , Ноќта на вештерките. Овие светла на отворено можат да работат до 8 часа кога се целосно наполнети во денот. 2 Копчиња за прекинувачи : Вклучување/исклучување на напојување (Автоматско вклучување на самракот, автоматско исклучување по ден) и копчето за режим. Број на модел : Соларна LED светлосна светлина Должина на светлината : 22м LED соларна светлина Боја : Бела/топла бела/виолетова/разнобојна/црвена/сина/зелена/виолетова/RBWBattery : 800m Ah (22m) Ниво на заштита : IP65 Полнење/Работно време : 8 Часови : Вклучување/исклучување на напојување и режими на режими : 8 режими на светлина1) 7 режими на блиц со автоматски прекинувач.

Поврзани производи..