• Свеж
Doitool wallидни чевли решетки за чевли 20 парчиња држачи за чевли за чевли држач за чевли за чевли за висина на чизми Организатор на обувки со двојни куки за решетката за
zoom_in

Doitool wallидни чевли решетки за чевли 20 парчиња држачи за чевли за чевли држач за чевли за чевли за висина на чизми Организатор

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Хангер за чевли е изработена од високо квалитетен пластичен материјал, тој е здрав, еколошки и издржлив Се користи за сушење чевли, може брзо да ја испушти влагата на чевлите, да го забрза сушењето на чевлите и да ги направи чевлите да не се деформираат. Лесен, лесен за употреба, складирање, соодветна големина, нема да заземе многу повеќе простори. Getе добиете чевли од 20 парчиња виси куки, издржливи, еднократно. Може да се примени за продавница за дома, чевли, продавница, супермаркет и многу повеќе.

Поврзани производи..