• Свеж
X-Dree 5pcs 30mm DIA гума наредена R во форма на цинк-обложени цевки цевки клипови Кабел (5 парчиња 30мм диа во Gomma Rivestito во r con tubo a forma di r fascetta
zoom_in

X-Dree 5pcs 30mm DIA гума наредена R во форма на цинк-обложени цевки цевки клипови Кабел (5 парчиња 30мм диа во Gomma Rivestito

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Земја на производство : Кина; Материјал : Облечен цинк, гума Нето тежина : 90g; Содржина на пакет : Клип за цевки од 5 парчиња x. Главна боја : сребрена сина, црна; Име на производот : клип за цевки. Дијаметар на стегање : 30мм/1,18 "; Дијаметар за монтирање на дупката : 6,4мм/0,25" (Diametro di serraggio : 30mm/1.18 ''; Diametro del Di Montaggio : 6,4mm/0. Ширина на опсегот : 15mm/0.59 "(larghezza : 15мм / 0,59 '. Речиси сите сектори на индустријата, на пр. Во автомобилската индустрија, механички и апликативни инженеринг, хидраулика и пневматика, мерење и контролно инженерство и хемикалии, бродоградба, електрична и преработка на храна. , докажано е дека се безбедни, издржливи и способни во борбата против екстремните услови за стегање.Дазирање на шпански5 п. Della Conbezione : 5 Pezzi X клип по Tubicolore Princementale : Argento Blu, Ner_O; Nome Prodotto : клип по Tubidiametro di serraggio : 30mm / 1.18 ''; Diametro del Di Montaggio : 6,4mm / 0.25 '' largezza : 15mm / 0,59 ''.

Поврзани производи..