• Свеж
Снабдување со напојување со напојување со AC Skksource Компатибилен со Visioneer Patriot 470 430 450 Strobe XP 470 скенер
zoom_in

Снабдување со напојување со напојување со AC Skksource Компатибилен со Visioneer Patriot 470 430 450 Strobe XP 470 скенер

DEN 1182.40

Стока
check Во продавницата

Safity : Производи произведени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќекратни паметни карактеристики кои се заштитуваат против IV - неточен напон, SC - краток спој, IO - внатрешно прегревање Полначите се сертифицирани со CE FCC итн. ✔note : Овој адаптер е сосема нов замена, со висок квалитет што никогаш не се користи (не-ОЕМ). Ве молиме, проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите. Com Компатичност : Снабдување со напојување со напојување со AC адаптер компатибилно со скенерот Visioneer 470 430 450 Strobe XP 470. ✔ Ве молиме, контактирајте не со какви било прашања или проблеми. Safity : Производи произведени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќекратни паметни карактеристики кои се заштитуваат против IV - неточен напон, SC - краток спој, IO - внатрешно прегревање. Полначите се сертифицирани со CE FCC итн. ✔note : Овој адаптер е сосема нов замена, со висок квалитет што никогаш не се користи (не-ОЕМ). Ве молиме, проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите. Com Компатичност : Снабдување со напојување со напојување со AC адаптер компатибилно со скенерот Visioneer 470 430 450 Strobe XP 470. ✔ Ве молиме, контактирајте не со какви било прашања или проблеми. Снабдување со напојување со AC AC Компатибилен со Visioneer Patriot 470 430 450 Strobe XP 470 Scanner Notice : 1.

Поврзани производи..