• Свеж
GBJ 5/16-24 UNF Thread Thap Thap со φ6.9 вежба за вежбање вежба и допрете бит Поставете допрете и битови за вежбање Допрете и дупчење за дупчење
zoom_in

GBJ 5/16-24 UNF Thread Thap Thap со φ6.9 вежба за вежбање вежба и допрете бит Поставете допрете и битови за вежбање Допрете и дупчење за

DEN 163.20

Стока
check Во продавницата

☞ Модел : 5/16-24 UNF Threading Tap + φ69 Dright Shank Drill. - Дијаметарот на вежбата совршено се совпадна со чешмата за да се процесира стандардниот UNC/UNF. Допрете и вежбањето за вежбање обезбедува безбеден метод за дупчење на соодветната големина на дупката пред да се исечат внатрешните навои од десната рака. - Да се ​​направи од челик со голема брзина што обезбедува чешма и вежба да има долго ефикасен живот и голема цврстина. Совети од 118 ° и дизајн на пресврт.Дрил Бит се совпаѓа со чешма за точна големина, приклучокот ја прави поточната положба на дупките кога процесите шупливи дупки, права чешма на жлеб се користи на слепи дупки. Spectibitable за повеќето апликации за CNC машина и општа материјална намена, испорачувајќи повеќе нишки за точност и се почисти од машинските нишки. ☞ Пакуван вклучен : Допрете од 1 парчиња и вежба 1 парчиња. ☞ Модел : 5/16-24 UNF Threading Tap + φ6.9 Dright Shank Drill. - Дијаметарот на вежбата совршено се совпадна со чешмата за да се процесира стандардниот UNC/UNF. Допрете и вежбањето за вежбање обезбедува безбеден метод за дупчење на соодветната големина на дупката пред да се исечат внатрешните навои од десната рака. - Да се ​​направи од челик со голема брзина што обезбедува чешма и вежба да има долго ефикасен живот и голема цврстина.

Поврзани производи..