• Свеж
Chokoter Половина галон вода шише со ракав, шише со мотивационо вода 64oz со слама и временски маркер, БПА бесплатно протекување на големо спортови шише со вода, еднократ?
zoom_in

Chokoter Половина галон вода шише со ракав, шише со мотивационо вода 64oz со слама и временски маркер, БПА бесплатно протекување на големо

DEN 359.84

Стока
check Во продавницата

Pop-up слама лесна за додавање мраз или овошје Лесно за чистење. Ова мотивациско шише со вода со време за пиење доаѓа со специјални и прекрасни дизајни. Капакот на врвот е дизајниран со безбедносно заклучување, што го прави прашина и испуштање. Отстранлива слама ви овозможува да уживате во проток на прскање или брз проток на вода. Се разбира, можете да направите и без слама. Притиснете нагоре за заклучување, притиснете надолу за да се отклучите. Дизајнот на отворање со еден клик му овозможува на телото да добие енергија во секунда. Со рачка за носење и дизајн што не се лизга, полесно е да го носите насекаде. Совршено за спортска сала, тренингот, канцеларијата и спортот на отворено. Прилагодливи ленти за рамо : Мин-25 ”, максимум : 50”. Нашите ракави за шише со вода од неопренови додаваат карактер во нашите шишиња со вода. Копачката за носење има две џебови и надворешен ланец на клучеви за да помогне во носењето на вашиот телефон, паричник, картички, слушалки, клучеви и сите други додатоци!. Совршено е за спортските ентузијасти да одговараат на какви било активности на отворено, вклучувајќи фитнес спортови, возење велосипед, пешачење, трчање, јога, тренингот, монтирање или кој било друг спорт дома, теретана! Половина галон временски шише со вода е достојно за проба!.

Поврзани производи..