• Свеж
Toyvian 1 Постави декор за божиќни топки за надувување за домашни украси за природни играчки за деца, кревајте Божиќни топки, кревајте на отворено Божиќни топки за наду
zoom_in

Toyvian 1 Постави декор за божиќни топки за надувување за домашни украси за природни играчки за деца, кревајте Божиќни топки, кревајте

DEN 812.80

Стока
check Во продавницата

ПВЦ Божиќно надувување на отворено : Повеќе божиќни расположени и славете ја вашата празнична декорација со овој голем украс на топката на надувување. Разнесете ја декорацијата : Добар висен декор на надувување на топката за да го внесете Божиќниот дух во вашиот дом. Божиќни топки за надувување : Лесно е да се надува оваа топка во прекрасен украс за Божиќ, ви овозможува да го украсите вашиот дом на полесен начин. Божиќен надувување на глобус : широк спектар на апликации, донесувајќи силна празнична атмосфера во вашиот дом, многу погодна за Божиќна декорација. Декорации за тремови на тревникот : Осветлете го вашиот украс за дома и ве одржува во добро расположение, повеќе Божиќни фестивални атмосфера. Список на пакети 1 x на надувување топка 1 x Карактеристики на надувување -Материјал : ПВЦ Божиќна декорација -Големина : 55.61x21 Среќна Божиќна гигантска топка. -Којност : Црвена топка за надувување на домаќинството -Забелешка : Бојата на инфлаторот е случајно Божиќни украси на отворено. - Повеќе божиќна навивачка и славете ја вашата празнична декорација со оваа голема украсна топка украсна топка. - Исклучителна изработка и добар материјал Направете го овој висички декор на топката да изгледа едноставен, но шармантен смешен Божиќен декор. - Лесно е да се надува оваа топка во прекрасен украс за Божиќ, ви овозможува да го украсите вашиот дом на полесен начин ПВЦ Божиќна топка.

Поврзани производи..