• Свеж
Црните француски совети Притиснете на Nails Medive, Kxamelie Акрилни нокти Притиснете на голи форма на бадем, украсени живописни цветни есенски лажни нокти тинејџери со леп?
zoom_in

Црните француски совети Притиснете на Nails Medive, Kxamelie Акрилни нокти Притиснете на голи форма на бадем, украсени живописни цветни есенски

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

【Висококвалитетен притисок на поставување на нокти】 Овој француски врв на врвот на ноктите медиум се меки и флексибилни, ви носи удобно чувство, нема да ги оптоварува вашите нокти Плус, Совршениот печат на салонот на ноктите е потенка во кутикулата, Супер вклопување во креветот за нокти, дајте ви го најприродниот изглед. 【Кажете му збогум на лак за нокти】 лажниот медиум за нокти се подготвени за носење, лесно ќе постигнете салон што бара гел за лакови за нокти дома за неколку минути. Овие акрилни печат на ноктите се совршена замена за лак за нокти, нема потреба да чекате За сушење и одвојте само неколку минути за да добиете професионални резултати од уметноста на ноктите. 【Француски шик нокти】 kxamelie секогаш ја водат најновата уметност за нокти. Овие кксамели печат на ноктите се изработени по обичај, дизајнирани со црни француски совети украсени живописни цвеќиња, праведно десното комбинација ги прави ноктите да изгледаат шик и живописни, што никогаш нема да излезе од стилови. 【Најдоброто притискање на ноктите за сите прилики】 Ова подготвено за носење нокти се нуди карактеристики за заштитен градежен гел, за да се обезбеди шемата или сјајот на ноктите никогаш нема да се скрши, така што можете да го носите пишување, градинарство, возење или играње со вашето домашно милениче со вашето домашно милениче со вашето домашно милениче . 【Мора да се купи комплет】 Лажните нокти со лепак за нокти се убав квалитет и доаѓаат со сè што ви треба, вклучително и јазичиња за лепило за нокти, мини лепак за нокти, мини датотека за нокти, дрвен стап и влажни и суви марамчиња. користејќи лепак. 【Висококвалитетен притисок на поставување на нокти】 Овој француски врв на врвот на ноктите медиум се меки и флексибилни, ви носи удобно чувство, нема да ги оптоварува вашите нокти. Плус, Совршениот печат на салонот на ноктите е потенка во кутикулата, Супер вклопување во креветот за нокти, дајте ви го најприродниот изглед. 【Кажете му збогум на лак за нокти】 лажниот медиум за нокти се подготвени за носење, лесно ќе постигнете салон што бара гел за лакови за нокти дома за неколку минути.

Поврзани производи..